• nslide00
  • new-schejbal-01
  • nslide01
  • new-schejbal-02
  • nslide03
  • nslide04
  • nslide02

Schejbalgym tym MCR Praha 2015 webDne 13.6.2015 proběhlo v Pražské aréně Sparta Podviný mlýn Mezinárodní mistrovství České republiky v kickboxu. Celkem se zde účastnilo 273 startujících z 10. evropských zemí. Opět na tomto vrcholném turnaji této sezóny nesměl chybět velmi početný tým našeho klubu. Pod dohledem a vedením trenéra Masopusta bojovalo 8 bojovníků celkem v 21. startech ve 4. disciplínách a různých váhových a věkových kategoriích. Mezi rozhodčími také zažil svůj debut Michal Robouský a nevedl si vůbec špatně. 

Jako první do soutěžního klání nastoupil El "koulas" Jafar (12 let). Ten soutěžil ve dvou kategoriích mladších žáků do 32 kg. Nejprve v kategorii lightcontact v osmifinále jasně porazil 

Pavel Poláček (13 let)

 

Filip Kafka (13 let)

Antonín Lupínek (13 let)

Patrik Janouch (16 let) startoval ve dvou kategoriích juniorů. Ale výběr soupeřů mu moc nepřál. Nejprve změřil své síly s mistrem světa Viktorem Beranem z klubu SoRu Chrudim v kategorii lightcontact do 79 kg. Zápas byl finálový, neboť v této kategorii zbyli pouze dva bojovníci. Patrik bohužel proti svému soupeře nastoupil s přílišným respektem a tak se zbytečně držel zpátky. I tak byl zápas pohledný a chvílemi i vyrovnaný. Nakonec Patrik prohrál 3:0 na body a vybojoval tak stříbrnou medaili. Ve druhé kategorii kicklight do 84 kg postoupil opět volným losem přímo do finále, kam se mu probojoval další mistr světa Martin Viktorin. V tomto zápase Patrik jasně prohrál na body a vybojoval tak druhou stříbrnou medaili.     

Mahammad Jafar (15 let) zažil největší nálož ze všech našich bojovníků. 

Stanislav Godla (38 let) startoval celkem ve 4. kategoriích. Nejprve v kategorii lightcontact mužů do 94 kg ve finále narazil na reprezentanta rakouska. Po vyrovnaném boji rozhodčí rozhodli pro našeho soupeře v poměru 2:1 na body. U jednoho rozhodčího jasná výhra o 7 bodů. U dalších dvou prohra o bod. V další kategorii lightcontactu mužů nad 94 kg ve finálovém boji jasně porazil 3:0 na body Miroslava Rathouze z klubu Valdmansgym Čáslav a obhájil tak titul mistra ČR z loňského roku. V další kategorii kicklight mužů nad 94 kg se ve finále utkal se svým letošním stálým soupeřem Josefem Vodakem. Po pěkném a vyrovnaném boji se štěstí obrátilo ve prospěch našeho soupeře a ten zvítězil 3:0 na body. V další kategorii kicklight mužů do 94 kg Standa nejprve v semifinále jasnou výhrou 3:0 na body vyřadil Marka Fuksu z KBC Milda týmu. Bohužel ihned následoval finálový zápas proti Vodakovi a i když Standa nechal na zápasišti vše, opět z toho byla prohra 3:0 na body. Přesto opět obrovská poklona Standovi, kdy ve svém věku vybojoval pět parádních zápasů a celkem si odvezl 1 x titul mistra ČR a 3 x stříbro.   

Vojtěch Modra (15 let) startoval celkem ve třech disciplínách. Nejprve nastoupil v semifinále proti polskému bojovníkovi v kategorii lowkick st. žáků do 57 kg. Tomu nedal vůbec šanci a jasně ho porazil 3:0 na body. Následovalo finále kategorie fullcontact st. žáků do 57 kg, kde se utkal s Šefčíkem z klubu Tiger team. Šefčíka opět vůbec k ničemu nepustil celé tři kola ho zasypával tvrdými kombinacemi. Zápas jasně vyhrál na body a vybojoval tak svůj první titul mistra ČR. Po tom to zápase následovalo ještě finále kategorie lowkick, kde se měl utkat o titul opět s Šefčíkem. Ten měl však z předešlého zápasu naražená žebra a tak nemohl do zápasu nastoupit. Vojta tak jasně opanoval obě disciplíny a vybojoval i druhý titul mistra ČR. 
Do třetí disciplín y kicklight st. žáků do 57 kg již vstupoval s klidem. V semifinále se utkal s reprezentantem Slovenska Marušákem. V prvním kole Vojta opět zaspal, ale ve druhém se do svého protivníka pustil a nenechal ho vydechnout. Zápas sice prohrál 1:2 na body, ale bylo na co koukat. V zápase o třetí místo pak jasně porazil Filipa Lagrona z Běhařova a přidal ke dvěma titulům ještě bronz. 

WIll Hill BookiesW.BetRoll here...
BetFair F.BetRoll UK Bookies