• nslide00
  • new-schejbal-01
  • nslide01
  • new-schejbal-02
  • nslide03
  • nslide04
  • nslide02

Jafari MS WTKA 2017Ve dnech 27.10. - 1.11.2017 se konalo sjednocené mistrovství světa všech bojových sportů a umění pod hlavičkou světové asociace WTKA, pod kterým je sloučeno více než 28 světových asociací. Tohoto bojového maratónu se účastnilo více než 2500 startujících, kteří změřili své síly ve víice než 3700 startech. Tuto událost se již tradičně konala v Italském pobřežním městečku Marina di Carrara. Opět mezi startujícícmi nechyběli bojovníci našeho klubu z tréninkové skupiny trenéra Masopusta. Náš klub na této akci reprezentovali bratři El  Jafar a Mahammad Jafar. Oba vyrazili výjmečně bez svého trenéra s reprezentačním výjezdem, který vedl mostecký trenér Petr Václavík. Oba naši bojovníci náš klub reprezentovali v několika kategoriích kickboxu. El Jafar (13 let) startoval ve věkové kategorii old cadets do 40 kg. V první disciplíně kickbox kicklight bohužel vypadl již ve čtvrtfinále s reprezentantem Holanska a nepostoupil do bojů o medaile. Ve druhé kategorii lightcontact na tatami si hladce poradil ve čtvrfinále i semifinále s reprezentanty Anglie, ale v nedělním finálovém souboji těsně 1:2 na body prohrává a dalším Angličanema získává cenné stříbro. V další disciplíně lightcontact on the ring jasně poráží další dva angličany a jednoho francouze, v celé disciplíně jasně vítězí a tím si poprvé v kariéře vybojuje titul mistra světa!!!
Mahammad Jafar (18 let) startuje také ve třech disciplínách ve věkové kategorii juniorů do 60 kg. Nejprve nastupuje v polokontaktní disciplíně lightcontact on the ring, kde v prvním kole čtvrtfinálového zápasu vítězí KO, kdy vypíná po zadním direktu francouze. Ve čtvrfinále však angličtí rozhodčí pomáhají svému reprezentantovi a Miky po parádním výkonu a jasné převaze, prohrává 1:2 na body. Končí tedy na třetím místě. Ve druhé disciplíně kickbox lowkick postupuje volným losem do semifinále, kde však prohrává s reprezentantem Ukrajiny a i v této disciplíně končí na třetí příčce. V poslední disciplíně fullcontact, na kterou byla příprava zaměřena, Miky září. Postupně postupuje do nedělního finále, ve kterém se o vysněný titul utkává s reprezentantem Irksa. Miky již ve své kariéře několikrát skončil pod pomyslným vrcholem a tak do tohoto souboje dal opravdu vše. Ira celá tři kola tlačí a nedává mu šanci na odpor. Jasně vítězí o všech rozhodčích a poprvé v kariéře se stává mistrem světa!!!   
Bratři, původem s Ázerbajdžánu, kteří již delší dobu žijí v naší zemi a již několik let zdrárně reprezentují náš klub, tedy celkem vybojovali dva tituli mistrů světa, jeden titul vícemistra světa a dvě bronzové medaile a nyní opět dokázali, jak kvalitní borci pocházejí s líhně Lovosického kickboxu.  

WIll Hill BookiesW.BetRoll here...
BetFair F.BetRoll UK Bookies