• nslide00
  • new-schejbal-01
  • nslide01
  • new-schejbal-02
  • nslide03
  • nslide04
  • nslide02

Tym Sapliga 2017

     Dne 25.3.2017 proběhlo na Pražském Strahově 4. kolo celostátní juniorské ligy v polo-kontaktních disciplínách kickboxu s názvem Sap liga. Pod vedením trenéra Víti Masopusta se tohoto turnaje zúčastnili také 4 bojovníci ze Sportovního klubu kickboxu při ASK Lovosice. El Jafar (13 let) startoval v disciplíně lightcontact starších žáků do 42 kg. Zde postoupil do finále, kde změřil síly s Filipem Cimburkem z Čáslavi. Po vyrovnaném boji El prohrál těsně 1:2 na body. Skončil tak na 2. místě.  Antonín Lupínek (15 let) startoval ve dvou disciplínách. Nejprve v kategorii kicklight st. Žáků do 57 kg postoupil do finále, kde se utkal s Davidem Dvořáčkem z Vysokého Mýta. Celý zápas měl Tonda pevně v rukách a svého soupeře jasně porazil 3:0 na body. Ten na konci zápasu psychicky neunesl porážku a díky nesportovnímu chování byl diskvalifikován. Tonda tak vybojoval zlato. Ve druhé kategorii lightcontact st. Žáků do 57 kg opět postoupil až do finále, kde opět změřil své síly s Dvořáčkem. Tentokrát však Tonda poněkud zaspal začátek a nakonec jsme prohráli těsně 1:2 na body. Tonda tak vybojoval 2. místo.  Alexander Moravec (16 let) startoval ve dvou disciplínách juniorů. Nejprve v disciplíně kicklight do 63 kg, kde nejprve v semifinále jasně porazil na body Denise Klusta s klubu Iron fighters Jablonec n/N. Ve finále se utkal s Josefem Vodakem ml. ze sportovního klubu Milda Tým Krásná Lípa. Tento zápas byl velmi vypjatý a vyrovnaný. Oba bojovníci do toho dali vše a absolutně se vydali ze svých sil. Nakonec Alex zvítězil těsně 2:1 na body a poznal tak první turnajové vítězství. Ve druhé disciplíně lightcontact juniorů do 63 kg postoupil až do finále, kde se opět utkal s Denisem Klustem.

Do tohoto zápasu vletěl Alex opět po hlavě, ale jeho soupeř se ponaučil z prvního zápasu a již se nepouštěl do předem prohraných přestřelek a držel si Alexe od těla a zlepšil pohyb. Zápas jsme nakonec prohráli 0:3 na body. Nade vše musím vyzdvihnout Alexovo absolutní nasazení, které zaskočilo nejen jeho protivníky, ale i mě samotného. Lenka Masopustová (14 let) startovala ve dvou disciplínách starších žákyň do 60 kg. Nejprve v disciplíně kicklight postoupila do semifinále kde změřila své síly s Alexandrou Sotonovou s KSR Děčín. Tu jasně porazila na body, i když soupeřka byla opravdu velmi rvavá a Lenka hodně úderů nejen rozdala, ale i schytala. Ve finále se utkala s Karolínou Hořeňovskou z klubu Falcon Vysoké Mýto. Tento zápas byl opět od začátku v naší režii. Ve druhém kole Lenka svou soupeřku přesně trefeným frontkickem poslala k zemi a ta nebyla schopna pokračovat. Jasně tuto kategorii vyhrála. Ve druhé disciplíně lightcontact ji stejná soupeřka nebyla schopna nastoupit do semifinálového zápasu a Lenka tak postoupila přímo do finále, kde se opět utkala s Alexandrou Sotonovou. I tento zápas Lenka jasně ovládla. Nebyla to už taková mela, ale obě bojovnice výrazně zlepšily svůj pohyb a snažili se bodovat jednoduchými kombinacemi. Nakonec Lenka vyhrála jasně 3:0 na body a zvítězila i v této kategorii.

Nesmím zapomenout na naše dva rozhodčí Michala Robouského a Stanislav Godlu, kteří jsou samozřejmě nedílnou součástí týmu.

Celkem jsme vybojovali: 4 x 1. místo, 3 x 2. místo  

WIll Hill BookiesW.BetRoll here...
BetFair F.BetRoll UK Bookies